změnit jazyk cz změnit jazyk sk

Napište co byste vylepšili.Rozeberte co se líbilo a naopak.

Chcete nám sdělit co vylepšit na triatlonu u dalších ročníků?

Připomínkám nasloucháme, takže se do nás můžete pustit :)

Komentáře k Napište co byste vylepšili.Rozeberte co se líbilo a naopak.

16
28.8.2015 11:38
Tom

Kategorie dětí každopádně rozdělit na kluky a holky,neboť kluci jsou výkonostně někde jinde.dík.

17
28.8.2015 11:46
Libor

Dobrý den,
ano, příští rok se kategorie dětí budou měnit. I roky upravíme tak, aby nebyl tak velký rozdíl :)

14
27.8.2015 01:01
Libor

Betony byly vyčištiny u jednoho panelu cca 45 cm vody. Příště tedy vyčistíme všechny, jelikož nejste jediný, kdo si na to poukazuje.

Jsme rádi, že jste napsal názor, ponaučíme se.

15
27.8.2015 05:40
Roman Szczyrba

Dobrý den, betony byli vyčištěny asi 4 ks. od kraje bohužel jse na ně nahrnuly diváci takže tudy nebylo možno vystoupit z vody. Chtělo by to natánou pásku a udělat koridor. Ještě bych udělal jednu sadu čísel( stejný formát jak na kolo) která by jse připevnila na tričko nebo na gumu kolem pasu byl by větší přehled při běhu. Nebyl to můj první tiatlon tak můžu porovnávat, plavání dobré až na ty betony, kolo super, trasa běhu výborná, organizace a atmosféra super. Ty technické nedostatky se určitě vychytají příště. Za rok nashledanou.
Roman

12
26.8.2015 22:51
Zbyněk Duchoň

Přidávám se ke kladnému hodnocení celé akce. Dobře zorganizováno i trať vyznačena výborně.
Bohužel jsem byl moc pomalý:-) a můj čas nebyl zaznamenán.Je to škoda, protože určitě řada amatérů by si ráda odnesla aspoň výsledný čas. Viděl jsem po doběhu, že tam cérky něco zaznamenávají (na časomíru jsem se bohužel nepodíval), tak jsem doufal že čas bude zaznamenán, vždyť zůstávalo asi jen 17 startovních čísel po 60-tce? Navíc jsem výsledný čas 60-tého ve výsledcích nenašel....?
A byl jsem zvědavý na hlavního pořadatele, že si prohlédnu jeho sortiment a případně něco zakoupím a podpořím....Ale všichni zřejmě pomáhali organizovat, což je pochopitelné.. :-).Přes napsané poznámky hodnotím akci zcela kladně! Díky!

13
27.8.2015 00:57
Libor

Dobrý den,
děkujeme za názor. Do poslední chvíle jsme nevěděli, jaký bude o závod zájem. Z tohoto důvodu jsme se rozhodli jej měřit stopkami. Cílem 0. ročníku bylo získat zkušenosti, což se nám teď díky zpětné vazbě daří. U dalšího ročníku se budeme vyvarovat chyb, na které nás upozorňujete.

Stánek s výrobky MeTermo byl v plánu, bohužel nakonec nebylo dostatek lidí, proto jsme dali přednost zajistit závod. Budu se těšit na příští rok :)

11
26.8.2015 21:34
Tom Bláha

Ahoj,
Váš závod se mi moc líbil a jako moji triatlonovou premiéru jsem si těžko mohl vybrat lepší akci. Pokud můžu porovnat organizaci s běžeckými, cyklo a duatlonovými akcemi v okolí, tak paráda, asi není co vytknout....Trať hezká, rychlá, co mne štvalo bylo vylézání z vody- s těmi kluzkými panely jsem pořádnou chvíli bojoval, snad by pomohl kus vyřazeného koberce nebo tak..... A jelikož nemám v kompu Excel, uvítal bych výsledky třeba v PDF(to je ale pouze můj problém :-) ) děkuju za hezké sobotní odpoledne, příští rok se mnou určitě počítejte.....

8
26.8.2015 09:12
Vladimír Kubeša

Pro mě to byl 1. triatlon a musím říct, že jsem byl maximálně spokojený se vším, co tenhle závod přinesl. Musím pochválit všechny organizátory (pořadatelé) závodu a sklonit jim poklonu za to co předvedli. Ať už to byli lidé na trati a nebo v depu. Bez nich by se tenhle závod ani neuskutečnil. Obrovská poklona. Jen se přikloním k názoru, že výsledková listina po závodu by byla přínosem. Jinak kritizovat se nedá nic, trať závodu absolutně připravená, občerstvení také a co nejvíc, všude příjemní lidé. Budu se těšit na příští ročník a doufám, že i počasí bude přát tak jako letos. Takže hodně sil všem do příštího ročníku.

7
26.8.2015 06:46
Petr Janál

Výborný závod se skvělou profesionální organizací. Mám však jednu připomínku ohledně výsledků. Jsem si jistý, že závodník č. 27 doběhl někde přede mnou a ve výsledcích tomu tak není (já měl č. 4). Možná se vloudila chybička při přepisování výsledků do počítače. Jinak děkuji za vyjímečný zážitek.

6
25.8.2015 21:30
David

Prvně bych chtěl poděkovat za skvělý závod. Do příštího roku by to chtělo vychytat nějaké ty drobnosti. Zkusit domluvit měření času pomocí čipů, aby měli čas všichni a výsledky bylo možno zjistit ihned na místě ( i na úkor zvýšení startovného). Určitě by nebylo špatné třeba do vody natáhnout koberec, aby se dalo rychleji vylézt (třeba i starý). Dále by to chtělo občerstvení po přezouvání z kola na běh. Občerstvení bylo až při otočce a to se mi zdá pozdě. Každý nemusí mít pití v láhvi po kole. Nekritizuji, pouze doporučuji. Díky za super závod.

5
25.8.2015 20:48
Alena

Krásný závod, příjemná trať na kolo, né příliš technická, běh v terénu taky fajn. Trať byla skvěle značena a dobré bylo občerstvení v podobě nápojů na trati. Super je taky nízké startovné, za což bohatě stačí po závodě klobáska a pivo. Jen bych příště ráda viděla výsledky hned po závodu vyvěšené v areálu a taky by bylo fajn měřit časy všem závodníkům a né jen do 60tého místa. A u žen jsem viděla, že výsledky nejsou podle kategorií? Je to asi tím, že nás startovalo málo? To je škoda, ráda bych se porovnala ve své kategorii. Ale nevadí, příští rok nás holek snad bude více. Každopádně díky za krásný závod, těším se na příští rok, máte mě tam zase.

4
25.8.2015 11:45
Adam

Předem bych chtěl říct, že na první (nebo chcete-li nultý) ročník byl závod parádní. Mile mě překvapil a pokud mi do toho něco nevleze, příští rok jsem tam zase. :-) Startovné na poměry ostatních závodů absolutně symbolické, voda dobrá, bajkový úsek taky překonal mé očekávání. Jo a dobrá klobása. :-D No a chcete-li pár návrhů na drobná vylepšení, něco by bylo.

Start bych příště posunul opravdu až do vody. Těch prvních pár kroků po betonu bylo sice jenom pár kroků, ale s tím, jak byl ten beton kluzký, to bylo o hubu. :-) I když, ještě větší sranda pak byla snaha dostat se po tom kluzkém betonu z vody ven. :-D

Značení MTB tratě bylo dobré i pro člověka, který v těch končinách nikdy nebyl, natož aby si trať mohl zkusit. Zabloudit se podle mě nedalo. V některých delších úsecích bez odboček bych ale přivítal alespoň jeden vlající kousek značení navíc. Když člověk jede, nezná trať a delší dobu nevidí žádnou značku (byť asi opravdu nebylo kam odbočit), trošku znejistí.

A poslední tip na vylepšení je měření času. Je určitě škoda, že závodníci od 60. místa neznají svůj čas (třeba pro srovnání s příštím ročníkem). Vylepšením by určitě byly i mezičasy po jednotlivých disciplínách (i když stíhat to zapisovat se stopkami po plavání by asi byla docela legrace, to chápu) a vychytat drobé mouchy v nepřesnostech. V cíli jsem sprintoval proti jedné štafetě, doběhli jsme dva kroky po sobě a v časech máme rozdíl 22 sekund. :-)

10
26.8.2015 12:46
Libor

Děkujeme za názor, jsme za něj rádi

3
25.8.2015 10:15
Petr Burian

Byl to můj první triatlon, ale účastním se občas nějakých běžeckých závodů, takže můžu lehce porovnat.
Dle mého vše velmi dobře organizované a připravené od zázemí až po tratě. Vše klapalo. Super.
Z mého hlediska, v dnešní době počítačů, bych výsledky zkusil dát dohromady ihned a vyvěsil je po závodě, aby se každý mohl mrknout jak na tom asi byl.... Ale to je jen drobnost a návrh do budoucna.
Díky všem organizátorům za super závod, příští rok budu opět na startu!

9
26.8.2015 12:44
Libor

Ano, máte pravdu. Ve výsledcích jsme to hodně podcenili. V příštím ročníku budeme řešit čipy, aby jsme předešli podobným problémům

1
25.8.2015 06:28
Karel Staněk

Musím Vás pochválit, bylo to velmi dobře organizované, jak v depu, tak po trati bylo zabezpečeno značení i pořadatelé. Start by mohl být na dvanáctou hodinu a z mého hlediska tam chyběla kategorie nad 50 let, ale jinak super...

2
25.8.2015 10:06
Libor

Dobrý den,
děkujeme za pochvalu. Bohužel se kategorie nad 50 let nezaplnila natolik, aby jsme ji mohli vyhlašovat. Samozřejmě s ní počítáno bylo.

Vložit komentář

Jméno
Email ( email není zveřejněn )
Váš příspěvek   ( Fotky můžete vložit po odeslání příspěvku. )
opiště kód
antispam
     Více informací

Váš dotaz

Vaše jméno, příjmení, firma:*
Váš email:*
Váš telefon:*
Váš dotaz:*
Opiště kód:* antispam
     Více informací

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.   Další informace