změnit jazyk cz změnit jazyk sk

Články

Cestování po kraji, poznávání nových míst v Česku nebo třeba v Africe, úchvatné výhledy, koupání, užívání si volna i volnosti. Po tom touží každý. Vyrazte si, kam vás srdce táhne a nohy vedou. A přečtěte si naše tipy, kam a jak nejlépe vyrazit, abyste nelitovali. Vše bude z vlastních zkušeností, abychom zajistili objektivnost.

Pod tvrdou slupkou Kyrgyzstánu

Pod tvrdou slupkou Kyrgyzstánu

Hornatý stát, kde se po pláních prohánějí divocí koně a skot, zatímco v jurtách místní ženy připravují typický nápoj z kobylího mléka zvaný kumys. Nejen to je Kyrgyzstán, kam v červenci zamířil Tomáš Karafiát, jehož srdce bije pro fotografii.

GRUZIE – BIJÍCÍ SRDCE KAVKAZU

GRUZIE – BIJÍCÍ SRDCE KAVKAZU

Léto je jak stvořené k cestování. Já jsem společně s kamarády Pavlem a Jirkou podnikl dlouho plánovanou cestu do Gruzie. Pojďte společně se mnou zavzpomínat na tuhle tajuplnou a přátelskou zemi plnou kontrastů a majestátných hor.

GRUZIE – RADY PRO CESTOVATELE

GRUZIE – RADY PRO CESTOVATELE

Gruzie je krásný stát situovaný v jihozápadní Asii. Gruzie sousedí s Ruskem, Ázerbájdžánem, Arménií a Tureckem. Gruzie leží v Zakavkazsku u východního okraje Černého moře. Součástí Gruzie jsou jednotlivé autonomní republiky Adžárie, Abcházie a Jižní Osetie. Na konci článku naleznete galerii fotek, která umocní zážitky z této cesty.

Co si musíte uvědomit před cestou

Co si musíte uvědomit před cestou

Cestování a poznávání nových míst v Česku nebo třeba v Africe, úchvatné výhledy, koupání, užívání si volna - po tom touží o prázdninách každý. Vyrazte si, kam vás srdce táhne, a nohy vedou. Před cestou si však přečtěte naše tipy, aby vás na cestách nepotkali žádné nepříjemnosti ani nehody.

Vložit komentář

Jméno
Email ( email není zveřejněn )
Váš příspěvek   ( Fotky můžete vložit po odeslání příspěvku. )
opiště kód
antispam
     Více informací

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.   Další informace